Kondiční jízdy

K čemu poslouží kondiční jízdy?

Dlouho jsem neřídil a chci začít – toto je nejčastější důvod k zakoupení kondičních jízd. Smysl to má však jen v případě, že hned po nich začnete řídit. Pokud totiž začnete jezdit až po půl roce nebo později, byly to vyhozené peníze.

Jsem řidič po autoškole – proč ne, jestliže máte možnost hned po autoškole řídit auto a v některých činnostech si ještě nevěříte, jsme tu pro Vás.

Nejde mi parkování – Pomocí intenzivního výcviku v této činnosti si osvojíte všechny možné způsoby parkování a parkovaní do řady přestane být noční můrou.

V zimě se bojím jezdit – rádi Vám vysvětlíme zákonitosti při řízení v zimě a na sněhu a v praxi pod naším dohledem si to vyzkoušíte, zjistíte, že Vás jízda na sněhu bude možná i bavit.

Bojím se jet do centra kde je hustý provoz, tramvaje atd. – ukážeme Vám jízdy v hustém provozu, pod naším dohledem si vyzkoušíte jak na to.

Nerozumím některým křižovatkám, chci si vyzkoušet určitou trasu, mám strach z dálnice – promluvíme si o tom, čeho se bojíte, proč se toho bojíte a pomocí rad a jízd pod naším dohledem tyto obavy odstraníme.

CENA: 250,- Kč/hod. (45 min.)